Hurtownia Medyczna, Jednorazowe Produkty Medyczne, Pomoc Humanitarna dla Ukrainy

Pomoc Ukrainie – Środki Medyczne Zabezpieczające Szpitale Polowe

Środki medyczne do dezynfekcji szpitalnej wysokiego stopnia. Środki zabezpieczające narzędzie chirurgiczne i pole operacyjne w szpitalach polowych.

!!! Pomoc Ukrainie – Środki Medyczne Gwarantujące Bezpieczny Poziom Sterylności 

W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele telefonów i zapytań dotyczących niezbędnych środków medycznych pierwszej potrzeby. Ze swojej strony w trybie błyskawicznym przygotowaliśmy paczki z podstawowymi materiałami medycznymi i transportem kolejowym w ramach akcji humanitarnej przekazaliśmy do szpitali polowych na Ukrainę. Szybka akcja pomogła w trybie natychmiastowym dostarczyć najpotrzebniejszy towar do szpitali polowych. Otrzymaliśmy już potwierdzenie, że dary w piątek dotarły do Kijowa.

Fundacje oraz organizacje zbierające środki i dary na rzecz Ukrainy, pytają również o najbardziej potrzebne środki medyczne przeznaczone do profesjonalnej, szpitalnej dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, pól operacyjnych i zabiegowych.

Bez zastanowienia, natychmiast zareagowaliśmy na apel wielu organizacji, przygotowując listę najbardziej potrzebnych środków medycznych, które zabezpieczą pacjentów i lekarzy przed rozprzestrzenianiem się szkodliwych mikroorganizmów w szpitalach polowych.

Środki medyczne gwarantujące bezpieczny poziom sterylności narzędzi chirurgicznych i pola operacyjnego w szpitalach polowych

Po pierwsze: pamiętajmy i przypominajmy, że nawet w warunkach tak dramatycznych jak wojna, musimy zachować bezpieczny poziom higieny i prewencji mikrobiologicznej.

Po drugie: lekarze  pierwszej pomocy w szpitalach polowych korzystają z narzędzi chirurgicznych, które bezsprzecznie muszą zostać poddane procesowi oczyszczenia i dezynfekcji do poziomu pozwalającego, bezpieczne ich użycie przy kolejnym zabiegu. Każdy przedmiot do szybkiej interwencji chirurgicznej wykorzystywany przez lekarzy, musi zachować minimalny poziom sterylności, nawet w najtrudniejszych warunkach sanitarnych.

Wspierając akcję humanitarną od pierwszych dni, robimy kolejny krok:

›  jako bezpośredni importer wyrobów medycznych niezbędnych do zabezpieczenia sterylności narzędzi chirurgicznych oraz zabezpieczenia prewencji przeciw patogenom na polu zabiegowym i operacyjnym, przygotowaliśmy ofertę specjalną składającą się z profesjonalnych produktów dla opisanych celów

› każdy kto chce pomóc i włączyć się w akcję #PomocdlaUkrainy, może skierować również część swoich działań nabywając produkty medyczne zapewniające bezpieczne środowisko mikrobiologiczne w szpitalach polowych

› oferowane  przez nas wyroby medyczne zostaną sprzedane w cenach uwzględniających wyłącznie koszty nabycia, bez naszej dodatkowej marży

› dodatkowo produkty dostarczymy na nasz koszt do wskazanych przez Państwa punktów odbioru

› do każdego z preparatów przygotowaliśmy również karty produktowe w języku ukraińskim

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego wsparcia!

#SOLIDARNIzUKRAINĄ

#CОЛIДАРНIСТЬзУКРАïНОЮ

#SOLIDARITYwithUKRAINE

#pomocUkrainie

#akcjahumanitarna


Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem środków w cenach dystrybucyjnych zadzwoń lub napisz!

tel.  512 199 904

e-mail: handlowy@tuttomed.pl

Chętnie podzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem, zaproponujemy produkt idealny do Twoich potrzeb, jednocześnie dbając o optymalizację comiesięcznych kosztów w Twojej placówce zdrowia.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Tuttomed Farmacja


Zapraszamy Cię również do zapoznania się z innymi artykułami:

Włóknina medyczna – Czyściwo medyczne

Dezynfekcja i jej skuteczność

Dobrego zdrowia!