Jednorazowe Produkty Medyczne, Pomoc Humanitarna dla Ukrainy

Pakiety Medyczne dla Ukrainy

Pakiety medyczne dla szpitali na Ukrainie Medical Packages for UKRAINE

W ramach współpracy z międzynarodowymi organizacjami humanitarnymi organizujemy  Pakiety Medyczne dla Ukrainy, dzięki temu wspieramy międzynarodową akcję i przygotowujemy specjalistyczne pakiety jednorazowej pomocy medycznej do szpitali na Ukrainie.

Z czego składają się pakiety medyczne ?

W skład pakietów wchodzą najpotrzebniejsze jednorazowe produkty medyczne, dokładny spis tych produktów otrzymujemy od lekarzy pracujących w szpitalach ukraińskich.  Po ich skompletowaniu i wysłaniu, produkty trafiają do konkretnych szpitali, zgłaszających największe zapotrzebowanie.

W skład pakietów medycznych wchodzą:

› podstawowe materiały opatrunkowe /kompresy, gaza  opatrunkowa jałowa i niejałowa, opaski, siatki i taśmy opatrunkowe, przylepce/

› specjalistyczne materiały opatrunkowe /opatrunki hydrożelowe, opatrunki na trudno gojące się rany, opatrunki do mocowania kaniul/

› szwy i nici chirurgiczne

› produkty do iniekcji

› rękawice medyczne /diagnostyczne oraz chirurgiczne/

› odzież medyczna

› obłożenia sal operacyjnych

› produkty do sterylizacji

Pakiety medyczne dla Ukrainy – dezynfekcja wysokiego stopnia – produkty do szpitali polowych 

Do każdego pakietu jednorazowych produktów medycznych, przygotowujemy i przekazujemy, niezbędne, specjalistyczne produkty do dezynfekcji narzędzi o pełnym spektrum bójczym. To produkty sporobójcze, bezalkoholowe do dezynfekcji wysokiego stopnia. Tego rodzaju medyczne produkty szpitalne, przeznaczone są do dezynfekcji narzędzi oraz pola operacyjnego, są niezbędne w trudnych warunkach sanitarnych, szczególnie w szpitali polowych.

To na czym znamy się najlepiej –  jest teraz produktem pierwszej potrzeby w walce o zdrowie i ludzkie życie!

Ponieważ, nadal zapotrzebowanie jest ogromne – zapraszamy organizacje humanitarne i firmy prywatne do wspólnego niesienia pomocy poszkodowanym!

#TuttomedFarmacja

ZAPRASZAMY – przyłącz się do AKCJI!

tel.  512 199 904

e-mail:  handlowy@tuttomed.pl

 

Cieszymy, się również, że wspólnie ze Światową Organizacją Humanitarną Rotary – Dystrykt 2231 z Zamościa, już w pierwszych dniach wojny dostarczyliśmy najpotrzebniejsze produkty medyczne, w ramach natychmiastowej akcji humanitarnej –  Sprzęt i środki medyczne dla Ukrainy.

 


#MedicalPackagesforUKRAINE
As part of cooperation with international humanitarian organizations, we support the action and prepare specialized single-aid packages for hospitals in Ukraine.
The products we specialiazed in are now the key for survival during the war to save health and human life.

Since the demand remains at the high level – we invite humanitarian organizations and private companies to jointly help the victims!

WE INVITE YOU TO CONTACT US

tel.  512 199 904

e-mail:  handlowy@tuttomed.pl

Stay safe!
#TuttomedFarmacja

 


 

#MedicalPackagesforUKRAINE #Medical #HelpforUKRAINE

#PakietyMedycznedlaUKRAINY #WsparciedlaUkrainy #pomochumanitarna #organizacjehumanitarne #hurtowniamedyczna #opatrunkimedyczne #rękawiczki #opaskiuciskowe #bandaże #opatrunkihydrożelowe #szwychirurgiczne #nicihirurgiczne #antyseptyki #dezynfekcjapolaoperacyjnego #dezynfekcjanarzędzi

 


 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz:

☎ 512 199 904
@ handlowy@tuttomed.pl

Chętnie podzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem, zaproponujemy produkt idealny do Twoich potrzeb, jednocześnie dbając o optymalizację comiesięcznych kosztów w Twojej placówce zdrowia.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Tuttomed Farmacja


Zapraszamy Cię również do zapoznania się z innymi artykułami:

Włóknina medyczna – Czyściwo medyczne

Dezynfekcja i jej skuteczność

Dobrego zdrowia!